Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » Program tekmovanja

1. krog - 21.08.16

20.08.16 ob 15.30
DravinjaNK MB Tabor
09.11.16 ob 12.00
Kety Emmi BistricaNK DRAVA PTUJ
20.08.16 ob 15.30
Brežice 1919NŠ MURA
21.08.16 ob 15.30
NK Vipoll VeržejNorka GT Jarenina
20.08.16 ob 15.30
NŠ ZavrčNK Malečnik

2. krog - 28.08.16

28.08.16 ob 15.00
NK MB TaborNK Malečnik
28.08.16 ob 11.00
Norka GT JareninaNŠ Zavrč
27.08.16 ob 15.00
NŠ MURANK Vipoll Veržej
14.09.16 ob 14.30
NK DRAVA PTUJBrežice 1919
05.10.16 ob 14.00
DravinjaKety Emmi Bistrica

3. krog - 31.08.16

21.09.16 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNK MB Tabor
25.08.16 ob 15.00
Brežice 1919Dravinja
28.09.16 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNK DRAVA PTUJ
31.08.16 ob 15.00
NŠ ZavrčNŠ MURA
31.08.16 ob 15.00
NK MalečnikNorka GT Jarenina

4. krog - 03.09.16

03.09.16 ob 15.00
NK MB TaborNorka GT Jarenina
12.10.16 ob 13.30
NŠ MURANK Malečnik
03.09.16 ob 15.00
NK DRAVA PTUJNŠ Zavrč
26.10.16 ob 12.30
DravinjaNK Vipoll Veržej
03.09.16 ob 15.00
Kety Emmi BistricaBrežice 1919

5. krog - 11.09.16

11.09.16 ob 14.30
Brežice 1919NK MB Tabor
11.09.16 ob 14.30
NK Vipoll VeržejKety Emmi Bistrica
11.09.16 ob 14.30
NŠ ZavrčDravinja
11.09.16 ob 14.30
NK MalečnikNK DRAVA PTUJ
10.09.16 ob 14.30
Norka GT JareninaNŠ MURA

6. krog - 18.09.16

18.09.16 ob 14.30
NK MB TaborNŠ MURA
17.09.16 ob 11.00
NK DRAVA PTUJNorka GT Jarenina
19.09.16 ob 15.00
DravinjaNK Malečnik
18.09.16 ob 14.30
Kety Emmi BistricaNŠ Zavrč
17.09.16 ob 14.30
Brežice 1919NK Vipoll Veržej

7. krog - 25.09.16

25.09.16 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNK MB Tabor
24.09.16 ob 16.00
NŠ ZavrčBrežice 1919
25.09.16 ob 14.00
NK MalečnikKety Emmi Bistrica
25.09.16 ob 14.00
Norka GT JareninaDravinja
24.09.16 ob 14.00
NŠ MURANK DRAVA PTUJ

8. krog - 02.10.16

02.10.16 ob 14.00
NK MB TaborNK DRAVA PTUJ
02.10.16 ob 14.00
DravinjaNŠ MURA
02.10.16 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNorka GT Jarenina
01.10.16 ob 14.00
Brežice 1919NK Malečnik
02.10.16 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNŠ Zavrč

9. krog - 09.10.16

08.10.16 ob 13.30
NŠ ZavrčNK MB Tabor
09.10.16 ob 13.30
NK MalečnikNK Vipoll Veržej
08.10.16 ob 13.30
Norka GT JareninaBrežice 1919
08.10.16 ob 13.30
NŠ MURAKety Emmi Bistrica
09.10.16 ob 13.30
NK DRAVA PTUJDravinja

10. krog - 16.10.16

16.10.16 ob 13.30
NK MB TaborDravinja
16.10.16 ob 13.30
NK DRAVA PTUJKety Emmi Bistrica
15.10.16 ob 13.30
NŠ MURABrežice 1919
15.10.16 ob 13.30
Norka GT JareninaNK Vipoll Veržej
16.10.16 ob 13.30
NK MalečnikNŠ Zavrč

11. krog - 23.10.16

23.10.16 ob 13.00
NK MalečnikNK MB Tabor
02.11.16 ob 12.00
NŠ ZavrčNorka GT Jarenina
23.10.16 ob 13.00
NK Vipoll VeržejNŠ MURA
02.11.16 ob 12.00
Brežice 1919NK DRAVA PTUJ
23.10.16 ob 13.00
Kety Emmi BistricaDravinja

12. krog - 30.10.16

30.10.16 ob 12.00
NK MB TaborKety Emmi Bistrica
30.10.16 ob 12.00
DravinjaBrežice 1919
30.10.16 ob 12.00
NK DRAVA PTUJNK Vipoll Veržej
29.10.16 ob 12.00
NŠ MURANŠ Zavrč
29.10.16 ob 12.00
Norka GT JareninaNK Malečnik

13. krog - 06.11.16

06.11.16 ob 12.00
Norka GT JareninaNK MB Tabor
06.11.16 ob 12.00
NK MalečnikNŠ MURA
05.11.16 ob 12.00
NŠ ZavrčNK DRAVA PTUJ
06.11.16 ob 12.00
NK Vipoll VeržejDravinja
05.11.16 ob 12.00
Brežice 1919Kety Emmi Bistrica

14. krog - 13.11.16

13.11.16 ob 12.00
NK MB TaborBrežice 1919
13.11.16 ob 12.00
Kety Emmi BistricaNK Vipoll Veržej
11.03.17 ob 13.00
DravinjaNŠ Zavrč
13.11.16 ob 12.00
NK DRAVA PTUJNK Malečnik
13.11.16 ob 12.00
NŠ MURANorka GT Jarenina

15. krog - 20.11.16

19.11.16 ob 12.00
NŠ MURANK MB Tabor
19.11.16 ob 12.00
Norka GT JareninaNK DRAVA PTUJ
20.11.16 ob 12.00
NK MalečnikDravinja
20.11.16 ob 10.00
NŠ ZavrčKety Emmi Bistrica
19.11.16 ob 12.00
NK Vipoll VeržejBrežice 1919

16. krog - 19.03.17

19.03.17 ob 13.00
NK MB TaborNK Vipoll Veržej
19.03.17 ob 13.00
Brežice 1919NŠ Zavrč
19.03.17 ob 13.00
Kety Emmi BistricaNK Malečnik
19.03.17 ob 13.00
DravinjaNorka GT Jarenina
17.03.17 ob 13.00
NK DRAVA PTUJNŠ MURA

17. krog - 26.03.17

25.03.17 ob 14.00
NK DRAVA PTUJNK MB Tabor
25.03.17 ob 13.00
NŠ MURADravinja
26.03.17 ob 14.00
Norka GT JareninaKety Emmi Bistrica
26.03.17 ob 14.00
NK MalečnikBrežice 1919
25.03.17 ob 13.00
NŠ ZavrčNK Vipoll Veržej

18. krog - 02.04.17

02.04.17 ob 14.00
NK MB TaborNŠ Zavrč
02.04.17 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNK Malečnik
02.04.17 ob 15.00
Brežice 1919Norka GT Jarenina
02.04.17 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNŠ MURA
02.04.17 ob 14.00
DravinjaNK DRAVA PTUJ

19. krog - 09.04.17

08.04.17 ob 14.00
NŠ MURANK Malečnik
09.04.17 ob 14.00
NK DRAVA PTUJNŠ Zavrč
09.04.17 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNK MB Tabor
09.04.17 ob 14.00
DravinjaNorka GT Jarenina
09.04.17 ob 14.00
NK Vipoll VeržejBrežice 1919

20. krog - 15.04.17

17.04.17 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNK Malečnik
17.04.17 ob 14.00
Brežice 1919Dravinja
17.04.17 ob 15.00
Norka GT JareninaKety Emmi Bistrica
15.04.17 ob 14.00
NK MB TaborNK DRAVA PTUJ
15.04.17 ob 14.00
NŠ ZavrčNŠ MURA

21. krog - 23.04.17

23.04.17 ob 15.00
NK MalečnikNŠ Zavrč
22.04.17 ob 15.00
NŠ MURANK MB Tabor
23.04.17 ob 15.00
NK DRAVA PTUJNorka GT Jarenina
22.04.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaBrežice 1919
23.04.17 ob 15.00
DravinjaNK Vipoll Veržej

22. krog - 30.04.17

30.04.17 ob 15.00
DravinjaNK Malečnik
30.04.17 ob 15.30
NK Vipoll VeržejKety Emmi Bistrica
29.04.17 ob 17.00
Brežice 1919NK DRAVA PTUJ
29.04.17 ob 15.00
Norka GT JareninaNŠ MURA
30.04.17 ob 15.00
NK MB TaborNŠ Zavrč

23. krog - 03.05.17

03.05.17 ob 15.00
NK MalečnikNK MB Tabor
03.05.17 ob 15.00
NŠ ZavrčNorka GT Jarenina
03.05.17 ob 15.00
NŠ MURABrežice 1919
10.05.17 ob 16.00
NK DRAVA PTUJNK Vipoll Veržej
17.05.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaDravinja

24. krog - 07.05.17

07.05.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaNK Malečnik
07.05.17 ob 15.00
DravinjaNK DRAVA PTUJ
07.05.17 ob 15.00
NK Vipoll VeržejNŠ MURA
07.05.17 ob 15.00
Brežice 1919NŠ Zavrč
06.05.17 ob 15.00
Norka GT JareninaNK MB Tabor

25. krog - 14.05.17

14.05.17 ob 15.00
NK MalečnikNorka GT Jarenina
14.05.17 ob 15.00
NK MB TaborBrežice 1919
13.05.17 ob 15.00
NŠ ZavrčNK Vipoll Veržej
13.05.17 ob 17.00
NŠ MURADravinja
14.05.17 ob 15.00
NK DRAVA PTUJKety Emmi Bistrica

26. krog - 21.05.17

21.05.17 ob 15.00
NK DRAVA PTUJNK Malečnik
21.05.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaNŠ MURA
21.05.17 ob 15.00
DravinjaNŠ Zavrč
21.05.17 ob 15.00
NK Vipoll VeržejNK MB Tabor
21.05.17 ob 15.00
Brežice 1919Norka GT Jarenina

27. krog - 27.05.17

27.05.17 ob 15.00
NK MalečnikBrežice 1919
27.05.17 ob 14.00
Norka GT JareninaNK Vipoll Veržej
27.05.17 ob 15.00
NK MB TaborDravinja
27.05.17 ob 15.00
NŠ ZavrčKety Emmi Bistrica
27.05.17 ob 15.00
NŠ MURANK DRAVA PTUJ