Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » Program tekmovanja

1. krog - 21.08.16

Slovenske Konjice20.08.16 ob 15.30
DravinjaNK MB Tabor
Slovenska Bistrica09.11.16 ob 12.00
Kety Emmi BistricaNK DRAVA PTUJ
Brežice20.08.16 ob 15.30
Brežice 1919NŠ MURA
Veržej21.08.16 ob 15.30
NK Vipoll VeržejNorka GT Jarenina
Zavrč20.08.16 ob 15.30
NŠ ZavrčNK Malečnik

2. krog - 28.08.16

Maribor28.08.16 ob 15.00
NK MB TaborNK Malečnik
Jarenina28.08.16 ob 11.00
Norka GT JareninaNŠ Zavrč
Murska Sobota27.08.16 ob 15.00
NŠ MURANK Vipoll Veržej
Ptuj14.09.16 ob 14.30
NK DRAVA PTUJBrežice 1919
Slovenske Konjice05.10.16 ob 14.00
DravinjaKety Emmi Bistrica

3. krog - 31.08.16

Slovenska Bistrica21.09.16 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNK MB Tabor
Brežice25.08.16 ob 15.00
Brežice 1919Dravinja
Veržej28.09.16 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNK DRAVA PTUJ
Zavrč31.08.16 ob 15.00
NŠ ZavrčNŠ MURA
Malečnik31.08.16 ob 15.00
NK MalečnikNorka GT Jarenina

4. krog - 03.09.16

Maribor03.09.16 ob 15.00
NK MB TaborNorka GT Jarenina
Murska Sobota12.10.16 ob 13.30
NŠ MURANK Malečnik
Ptuj03.09.16 ob 15.00
NK DRAVA PTUJNŠ Zavrč
Slovenske Konjice26.10.16 ob 12.30
DravinjaNK Vipoll Veržej
Slovenska Bistrica03.09.16 ob 15.00
Kety Emmi BistricaBrežice 1919

5. krog - 11.09.16

Brežice11.09.16 ob 14.30
Brežice 1919NK MB Tabor
Veržej11.09.16 ob 14.30
NK Vipoll VeržejKety Emmi Bistrica
Zavrč11.09.16 ob 14.30
NŠ ZavrčDravinja
Malečnik11.09.16 ob 14.30
NK MalečnikNK DRAVA PTUJ
Jarenina10.09.16 ob 14.30
Norka GT JareninaNŠ MURA

6. krog - 18.09.16

Maribor18.09.16 ob 14.30
NK MB TaborNŠ MURA
Ptuj17.09.16 ob 11.00
NK DRAVA PTUJNorka GT Jarenina
Slovenske Konjice19.09.16 ob 15.00
DravinjaNK Malečnik
Slovenska Bistrica18.09.16 ob 14.30
Kety Emmi BistricaNŠ Zavrč
Brežice17.09.16 ob 14.30
Brežice 1919NK Vipoll Veržej

7. krog - 25.09.16

Veržej25.09.16 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNK MB Tabor
Zavrč24.09.16 ob 16.00
NŠ ZavrčBrežice 1919
Malečnik25.09.16 ob 14.00
NK MalečnikKety Emmi Bistrica
Jarenina25.09.16 ob 14.00
Norka GT JareninaDravinja
Murska Sobota24.09.16 ob 14.00
NŠ MURANK DRAVA PTUJ

8. krog - 02.10.16

Maribor02.10.16 ob 14.00
NK MB TaborNK DRAVA PTUJ
Slovenske Konjice02.10.16 ob 14.00
DravinjaNŠ MURA
Slovenska Bistrica02.10.16 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNorka GT Jarenina
Brežice01.10.16 ob 14.00
Brežice 1919NK Malečnik
Veržej02.10.16 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNŠ Zavrč

9. krog - 09.10.16

Zavrč08.10.16 ob 13.30
NŠ ZavrčNK MB Tabor
Malečnik09.10.16 ob 13.30
NK MalečnikNK Vipoll Veržej
Jarenina08.10.16 ob 13.30
Norka GT JareninaBrežice 1919
Murska Sobota08.10.16 ob 13.30
NŠ MURAKety Emmi Bistrica
Ptuj09.10.16 ob 13.30
NK DRAVA PTUJDravinja

10. krog - 16.10.16

Maribor16.10.16 ob 13.30
NK MB TaborDravinja
Ptuj16.10.16 ob 13.30
NK DRAVA PTUJKety Emmi Bistrica
Murska Sobota15.10.16 ob 13.30
NŠ MURABrežice 1919
Jarenina15.10.16 ob 13.30
Norka GT JareninaNK Vipoll Veržej
Malečnik16.10.16 ob 13.30
NK MalečnikNŠ Zavrč

11. krog - 23.10.16

Malečnik23.10.16 ob 13.00
NK MalečnikNK MB Tabor
Zavrč02.11.16 ob 12.00
NŠ ZavrčNorka GT Jarenina
Veržej23.10.16 ob 13.00
NK Vipoll VeržejNŠ MURA
Brežice02.11.16 ob 12.00
Brežice 1919NK DRAVA PTUJ
Slovenska Bistrica23.10.16 ob 13.00
Kety Emmi BistricaDravinja

12. krog - 30.10.16

Maribor30.10.16 ob 12.00
NK MB TaborKety Emmi Bistrica
Slovenske Konjice30.10.16 ob 12.00
DravinjaBrežice 1919
Ptuj30.10.16 ob 12.00
NK DRAVA PTUJNK Vipoll Veržej
Murska Sobota29.10.16 ob 12.00
NŠ MURANŠ Zavrč
Jarenina29.10.16 ob 12.00
Norka GT JareninaNK Malečnik

13. krog - 06.11.16

Jarenina06.11.16 ob 12.00
Norka GT JareninaNK MB Tabor
Malečnik06.11.16 ob 12.00
NK MalečnikNŠ MURA
Zavrč05.11.16 ob 12.00
NŠ ZavrčNK DRAVA PTUJ
Veržej06.11.16 ob 12.00
NK Vipoll VeržejDravinja
Brežice05.11.16 ob 12.00
Brežice 1919Kety Emmi Bistrica

14. krog - 13.11.16

Maribor13.11.16 ob 12.00
NK MB TaborBrežice 1919
Slovenska Bistrica13.11.16 ob 12.00
Kety Emmi BistricaNK Vipoll Veržej
Slovenske Konjice11.03.17 ob 13.00
DravinjaNŠ Zavrč
Ptuj13.11.16 ob 12.00
NK DRAVA PTUJNK Malečnik
Murska Sobota13.11.16 ob 12.00
NŠ MURANorka GT Jarenina

15. krog - 20.11.16

Murska Sobota19.11.16 ob 12.00
NŠ MURANK MB Tabor
Jarenina19.11.16 ob 12.00
Norka GT JareninaNK DRAVA PTUJ
Malečnik20.11.16 ob 12.00
NK MalečnikDravinja
Zavrč20.11.16 ob 10.00
NŠ ZavrčKety Emmi Bistrica
Veržej19.11.16 ob 12.00
NK Vipoll VeržejBrežice 1919

16. krog - 19.03.17

Maribor19.03.17 ob 13.00
NK MB TaborNK Vipoll Veržej
Brežice19.03.17 ob 13.00
Brežice 1919NŠ Zavrč
Slovenska Bistrica19.03.17 ob 13.00
Kety Emmi BistricaNK Malečnik
Slovenske Konjice19.03.17 ob 13.00
DravinjaNorka GT Jarenina
Ptuj17.03.17 ob 13.00
NK DRAVA PTUJNŠ MURA

17. krog - 26.03.17

Ptuj25.03.17 ob 14.00
NK DRAVA PTUJNK MB Tabor
Murska Sobota25.03.17 ob 13.00
NŠ MURADravinja
Jarenina26.03.17 ob 14.00
Norka GT JareninaKety Emmi Bistrica
Malečnik26.03.17 ob 14.00
NK MalečnikBrežice 1919
Zavrč25.03.17 ob 13.00
NŠ ZavrčNK Vipoll Veržej

18. krog - 02.04.17

Maribor02.04.17 ob 14.00
NK MB TaborNŠ Zavrč
Veržej02.04.17 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNK Malečnik
Brežice02.04.17 ob 15.00
Brežice 1919Norka GT Jarenina
Slovenska Bistrica02.04.17 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNŠ MURA
Slovenske Konjice02.04.17 ob 14.00
DravinjaNK DRAVA PTUJ

19. krog - 09.04.17

Murska Sobota08.04.17 ob 14.00
NŠ MURANK Malečnik
Ptuj09.04.17 ob 14.00
NK DRAVA PTUJNŠ Zavrč
Slovenska Bistrica09.04.17 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNK MB Tabor
Slovenske Konjice09.04.17 ob 14.00
DravinjaNorka GT Jarenina
Veržej09.04.17 ob 14.00
NK Vipoll VeržejBrežice 1919

20. krog - 15.04.17

Veržej17.04.17 ob 14.00
NK Vipoll VeržejNK Malečnik
Brežice17.04.17 ob 14.00
Brežice 1919Dravinja
Jarenina17.04.17 ob 15.00
Norka GT JareninaKety Emmi Bistrica
Maribor15.04.17 ob 14.00
NK MB TaborNK DRAVA PTUJ
Zavrč15.04.17 ob 14.00
NŠ ZavrčNŠ MURA

21. krog - 23.04.17

Malečnik23.04.17 ob 15.00
NK MalečnikNŠ Zavrč
Murska Sobota22.04.17 ob 15.00
NŠ MURANK MB Tabor
Ptuj23.04.17 ob 15.00
NK DRAVA PTUJNorka GT Jarenina
Slovenska Bistrica22.04.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaBrežice 1919
Slovenske Konjice23.04.17 ob 15.00
DravinjaNK Vipoll Veržej

22. krog - 30.04.17

Slovenske Konjice30.04.17 ob 15.00
DravinjaNK Malečnik
Veržej30.04.17 ob 15.30
NK Vipoll VeržejKety Emmi Bistrica
Brežice29.04.17 ob 17.00
Brežice 1919NK DRAVA PTUJ
Jarenina29.04.17 ob 15.00
Norka GT JareninaNŠ MURA
Maribor30.04.17 ob 15.00
NK MB TaborNŠ Zavrč

23. krog - 03.05.17

Malečnik03.05.17 ob 15.00
NK MalečnikNK MB Tabor
Zavrč03.05.17 ob 15.00
NŠ ZavrčNorka GT Jarenina
Murska Sobota03.05.17 ob 15.00
NŠ MURABrežice 1919
Ptuj10.05.17 ob 16.00
NK DRAVA PTUJNK Vipoll Veržej
Slovenska Bistrica17.05.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaDravinja

24. krog - 07.05.17

Slovenska Bistrica07.05.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaNK Malečnik
Slovenske Konjice07.05.17 ob 15.00
DravinjaNK DRAVA PTUJ
Veržej07.05.17 ob 15.00
NK Vipoll VeržejNŠ MURA
Brežice07.05.17 ob 15.00
Brežice 1919NŠ Zavrč
Jarenina06.05.17 ob 15.00
Norka GT JareninaNK MB Tabor

25. krog - 14.05.17

Malečnik14.05.17 ob 15.00
NK MalečnikNorka GT Jarenina
Maribor14.05.17 ob 15.00
NK MB TaborBrežice 1919
Zavrč13.05.17 ob 15.00
NŠ ZavrčNK Vipoll Veržej
Murska Sobota13.05.17 ob 17.00
NŠ MURADravinja
Ptuj14.05.17 ob 15.00
NK DRAVA PTUJKety Emmi Bistrica

26. krog - 21.05.17

Ptuj21.05.17 ob 15.00
NK DRAVA PTUJNK Malečnik
Slovenska Bistrica21.05.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaNŠ MURA
Slovenske Konjice21.05.17 ob 15.00
DravinjaNŠ Zavrč
Veržej21.05.17 ob 15.00
NK Vipoll VeržejNK MB Tabor
Brežice21.05.17 ob 15.00
Brežice 1919Norka GT Jarenina

27. krog - 27.05.17

Malečnik27.05.17 ob 15.00
NK MalečnikBrežice 1919
Jarenina27.05.17 ob 14.00
Norka GT JareninaNK Vipoll Veržej
Maribor27.05.17 ob 15.00
NK MB TaborDravinja
Zavrč27.05.17 ob 15.00
NŠ ZavrčKety Emmi Bistrica
Murska Sobota27.05.17 ob 15.00
NŠ MURANK DRAVA PTUJ