Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » Cicibani U-9 Zahod MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 03.09.16

03.09.16 ob 10.30
MajšperkNK Podvinci B
03.09.16 ob 10.30
Spodnja PolskavaHajdina Golgeter
03.09.16 ob 10.30
Zgornja PolskavaAha Emmi Bistrica B
13.09.16 ob 17.30
Rogoznica-DravaApače - Aluminij

2. krog - 10.09.16

10.09.16 ob 11.30
NK Podvinci BApače - Aluminij
10.09.16 ob 10.30
Aha Emmi Bistrica BRogoznica-Drava
10.09.16 ob 11.30
Hajdina GolgeterZgornja Polskava
10.09.16 ob 10.30
MajšperkSpodnja Polskava

3. krog - 17.09.16

18.09.16 ob 09.30
Spodnja PolskavaNK Podvinci B
17.09.16 ob 10.30
Zgornja PolskavaMajšperk
21.09.16 ob 17.30
Rogoznica-DravaHajdina Golgeter
20.09.16 ob 16.30
Apače - AluminijAha Emmi Bistrica B

4. krog - 24.09.16

25.09.16 ob 10.00
NK Podvinci BAha Emmi Bistrica B
24.09.16 ob 10.30
Hajdina GolgeterApače - Aluminij
24.09.16 ob 10.30
MajšperkRogoznica-Drava
24.09.16 ob 10.30
Spodnja PolskavaZgornja Polskava

5. krog - 01.10.16

01.10.16 ob 10.30
Zgornja PolskavaNK Podvinci B
06.10.16 ob 17.30
Rogoznica-DravaSpodnja Polskava
01.10.16 ob 10.30
Apače - AluminijMajšperk
01.10.16 ob 10.30
Aha Emmi Bistrica BHajdina Golgeter

6. krog - 08.10.16

08.10.16 ob 10.30
NK Podvinci BHajdina Golgeter
08.10.16 ob 10.30
MajšperkAha Emmi Bistrica B
08.10.16 ob 10.30
Spodnja PolskavaApače - Aluminij
08.10.16 ob 10.30
Zgornja PolskavaRogoznica-Drava

7. krog - 15.10.16

17.10.16 ob 17.00
Rogoznica-DravaNK Podvinci B
15.10.16 ob 10.30
Apače - AluminijZgornja Polskava
15.10.16 ob 10.30
Aha Emmi Bistrica BSpodnja Polskava
15.10.16 ob 10.30
Hajdina GolgeterMajšperk

8. krog - 01.04.17

01.04.17 ob 10.30
NK Podvinci BMajšperk
01.04.17 ob 10.30
Hajdina GolgeterSpodnja Polskava
01.04.17 ob 10.30
Aha Emmi Bistrica BZgornja Polskava
01.04.17 ob 10.30
Apače - AluminijRogoznica-Drava

9. krog - 08.04.17

08.04.17 ob 10.30
Apače - AluminijNK Podvinci B
12.04.17 ob 17.00
Rogoznica-DravaAha Emmi Bistrica B
08.04.17 ob 10.30
Zgornja PolskavaHajdina Golgeter
08.04.17 ob 10.30
Spodnja PolskavaMajšperk

10. krog - 15.04.17

19.04.17 ob 18.00
NK Podvinci BSpodnja Polskava
15.04.17 ob 10.30
MajšperkZgornja Polskava
25.04.17 ob 17.00
Hajdina GolgeterRogoznica-Drava
15.04.17 ob 10.30
Aha Emmi Bistrica BApače - Aluminij

11. krog - 22.04.17

26.04.17 ob 17.30
Aha Emmi Bistrica BNK Podvinci B
22.04.17 ob 10.30
Apače - AluminijHajdina Golgeter
22.04.17 ob 10.30
Rogoznica-DravaMajšperk
22.04.17 ob 10.30
Zgornja PolskavaSpodnja Polskava

12. krog - 06.05.17

06.05.17 ob 09.30
NK Podvinci BZgornja Polskava
09.05.17 ob 16.30
Spodnja PolskavaRogoznica-Drava
06.05.17 ob 10.30
MajšperkApače - Aluminij
06.05.17 ob 10.30
Hajdina GolgeterAha Emmi Bistrica B

13. krog - 13.05.17

13.05.17 ob 10.30
Hajdina GolgeterNK Podvinci B
13.05.17 ob 10.30
Aha Emmi Bistrica BMajšperk
13.05.17 ob 10.30
Apače - AluminijSpodnja Polskava
13.05.17 ob 10.30
Rogoznica-DravaZgornja Polskava

14. krog - 20.05.17

24.05.17 ob 18.30
NK Podvinci BRogoznica-Drava
20.05.17 ob 10.30
Zgornja PolskavaApače - Aluminij
20.05.17 ob 10.30
Spodnja PolskavaAha Emmi Bistrica B
20.05.17 ob 10.30
MajšperkHajdina Golgeter