Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska mladinska liga - vzhod » Strelci (odigrane tekme)

Strelci

1Šlak SebastjanNorka GT Jarenina3203
2Žekš PatrikNŠ MURA2100
3Mörec VitoVipoll Veržej1401
4Pesjak ŽigaDravinja1301
5Kovačič ŽanNK MB Tabor1200
6Videčnik BlažDravinja1200
7Kolar AnejDravinja1100
8Potočnik DenisNŠ Zavrč1100
9Gorza VitoNK MB Tabor1100
10Kramberger JanNŠ MURA1100
11Kajtazi ImranNK DRAVA PTUJ1101
12Panikvar MarkoNK DRAVA PTUJ1001
13Brumec ŽigaDravinja1001
14Legen AmadejNŠ MURA1003
15Ribič ŽigaBrežice1919800
16Fridrih KristjanKety Emmi Bistrica802
17Hoxhaj PetritBrežice1919700
18Lazar DraženNŠ Zavrč700
19Kokolj DomenNK MB Tabor700
20Lebar BlažNŠ MURA700
21Oblak KlemenBrežice1919701
22Kmetec TimNK MB Tabor706
23Topolovec AljažNorka GT Jarenina600
24Vajda JakaNK DRAVA PTUJ600
25Horvat MarcelNŠ MURA600
26Nemec LukaVipoll Veržej601
27Lovenjak BlažNK DRAVA PTUJ601
28Starčič TimNŠ Zavrč602
29Šegula MarkoNK DRAVA PTUJ500
30Horvat LukaNorka GT Jarenina500
31Golob MaticNK DRAVA PTUJ500
32Lukač JureNŠ MURA500
33Marhold ŽanNorka GT Jarenina500
34Vrtačič RokBrežice1919500
35Mlakar JanKety Emmi Bistrica500
36Novalić VedadNorka GT Jarenina400
37Vidmar Brdnik FlorjanDravinja400
38Šantl TimiNK MB Tabor400
39Mlakar AljažDravinja400
40Šušek LovroNorka GT Jarenina400
41Ogrizek AndražKety Emmi Bistrica400
42Peklar DomenBrežice1919400
43Berčič AndražNK MB Tabor400
44Frančič AdrijanBrežice1919400
45Horvat ToniNŠ MURA400
46Letnik DavidNK Malečnik401
47Hanžel AljažVipoll Veržej300
48Šalamun KarelVipoll Veržej300
49Vajnhandl VidNorka GT Jarenina300
50Stachel TilenNorka GT Jarenina300
51Perger JureNK DRAVA PTUJ300
52Kopjar TeoNŠ Zavrč300
53Slekovec PrimožVipoll Veržej300
54Stachel TadejNorka GT Jarenina300
55Vnuk NejcNK Malečnik301
56Jukić BelminNK Malečnik301
57Kocijan JanikNK Malečnik310
58Klevže JoštDravinja200
59Grebenar DanielNŠ MURA200
60Midžić AmarBrežice1919200
61Ramšak ŽigaNK DRAVA PTUJ200
62Hliš ŽanNK DRAVA PTUJ200
63Žunec LukaNK MB Tabor200
64Založnik MaticKety Emmi Bistrica200
65Elšnik JanNK DRAVA PTUJ200
66Bislimaj BekriKety Emmi Bistrica200
67Janžič MaticNK Malečnik200
68Imamović AldinDravinja200
69Jerič AljošaVipoll Veržej200
70Gorečan LukaKety Emmi Bistrica200
71Dabanovič TineKety Emmi Bistrica200
72Sternad PeterNK MB Tabor200
73Hrženjak AlenNŠ Zavrč200
74Vrbanić RenatoNŠ Zavrč200
75Sečko AljažVipoll Veržej200
76Kukec FranNŠ Zavrč200
77Založnik JanDravinja200
78Krošelj Nik MartinBrežice1919200
79Avguštin AljažNK DRAVA PTUJ200
80Mraz NejcKety Emmi Bistrica201
81Turk MarkoVipoll Veržej201
82Mujkanović JasimBrežice1919202
83Rozman RokKety Emmi Bistrica211
84Vareško LukaBrežice1919100
85Cesar JanNK DRAVA PTUJ100
86Brežnik UrhDravinja100
87Furjan MaticNK DRAVA PTUJ100
88Kolar JakobDravinja100
89Kolar AljažNŠ Zavrč100
90Golež EnejDravinja100
91Roškar JašaVipoll Veržej100
92Vajzman TadejNorka GT Jarenina100
93Kapun TomažVipoll Veržej100
94Januška RokNK MB Tabor100
95Oblonšek NejcNK Malečnik100
96Mlinar TimotejKety Emmi Bistrica100
97Krančič JureNŠ MURA100
98Županić DavidNŠ Zavrč100
99Lah ŽigaNK Malečnik100
100Horvat BojanNŠ MURA100
101Topolovec DejanNŠ Zavrč100
102Leskovar AlešDravinja100
103Prebil AljažNorka GT Jarenina100
104Grandošek NejcNK MB Tabor100
105Kovačič LukaKety Emmi Bistrica100
106Rataj GalNK Malečnik100
107Brunec BlažVipoll Veržej100
108Škrjanec PatrikNK Malečnik100
109Beber NejcNK Malečnik100
110Krajnc UrošNŠ Zavrč100
111Bračič MaticNK Malečnik100
112Šinkec GalNŠ MURA100
113Godina MatejVipoll Veržej100
114Kalič NickNK MB Tabor100
115Kuhta GašperNK Malečnik100
116Antolin ŽanVipoll Veržej100
117Kočman GašperBrežice1919100
118Skenderi AmelNK MB Tabor100
119Müller MarselNŠ MURA100
120Irgl DavorinNK DRAVA PTUJ100
121Dedić JasminNK DRAVA PTUJ100
122Virag MatejNŠ MURA100
123Vesenjak LukaNŠ Zavrč101
124Zagoršek MatijaNK DRAVA PTUJ110
125Vinter FilipVipoll Veržej110
126Car KevinNŠ MURA110
127Jurič TimotejNorka GT Jarenina010
128Fanedl AljažNorka GT Jarenina010
129Bele KlemenNK Malečnik010