Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska mladinska liga - vzhod » 18. kolo » Strelci

Strelci

1Šlak SebastjanNorka GT Jarenina2202
2Žekš PatrikNŠ MURA1400
3Kolar AnejDravinja1100
4Videčnik BlažDravinja1100
5Gorza VitoNK MB Tabor1100
6Kajtazi ImranNK DRAVA PTUJ1101
7Potočnik DenisNŠ Zavrč900
8Pesjak ŽigaDravinja901
9Fridrih KristjanKety Emmi Bistrica802
10Hoxhaj PetritBrežice1919700
11Brumec ŽigaDravinja701
12Mörec VitoVipoll Veržej701
13Oblak KlemenBrežice1919701
14Lazar DraženNŠ Zavrč600
15Nemec LukaVipoll Veržej601
16Starčič TimNŠ Zavrč602
17Legen AmadejNŠ MURA602
18Kokolj DomenNK MB Tabor500
19Kovačič ŽanNK MB Tabor500
20Kramberger JanNŠ MURA500
21Lebar BlažNŠ MURA500
22Mlakar JanKety Emmi Bistrica500
23Panikvar MarkoNŠ Zavrč501
24Mlakar AljažDravinja400
25Peklar DomenBrežice1919400
26Berčič AndražNK MB Tabor400
27Kmetec TimNK MB Tabor403
28Novalić VedadNorka GT Jarenina300
29Ogrizek AndražKety Emmi Bistrica300
30Šantl TimiNK MB Tabor300
31Topolovec AljažNorka GT Jarenina300
32Marhold ŽanNorka GT Jarenina300
33Ribič ŽigaBrežice1919300
34Frančič AdrijanBrežice1919300
35Lovenjak BlažNK DRAVA PTUJ301
36Klevže JoštDravinja200
37Ramšak ŽigaNK DRAVA PTUJ200
38Hliš ŽanNK DRAVA PTUJ200
39Vajnhandl VidNorka GT Jarenina200
40Stachel TilenNorka GT Jarenina200
41Šušek LovroNorka GT Jarenina200
42Žunec LukaNK MB Tabor200
43Založnik MaticKety Emmi Bistrica200
44Bislimaj BekriKety Emmi Bistrica200
45Vnuk NejcNK Malečnik200
46Horvat MarcelNŠ MURA200
47Imamović AldinDravinja200
48Lukač JureNŠ MURA200
49Vrtačič RokBrežice1919200
50Kukec FranNŠ Zavrč200
51Slekovec PrimožVipoll Veržej200
52Stachel TadejNorka GT Jarenina200
53Avguštin AljažNK DRAVA PTUJ200
54Horvat ToniNŠ MURA200
55Jukić BelminNK Malečnik201
56Kocijan JanikNK Malečnik210
57Rozman RokKety Emmi Bistrica211
58Vareško LukaBrežice1919100
59Cesar JanNK DRAVA PTUJ100
60Furjan MaticNK DRAVA PTUJ100
61Hanžel AljažVipoll Veržej100
62Golež EnejDravinja100
63Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
64Grebenar DanielNŠ MURA100
65Vajzman TadejNorka GT Jarenina100
66Kapun TomažVipoll Veržej100
67Januška RokNK MB Tabor100
68Šalamun KarelVipoll Veržej100
69Oblonšek NejcNK Malečnik100
70Mlinar TimotejKety Emmi Bistrica100
71Krančič JureNŠ MURA100
72Županić DavidNŠ Zavrč100
73Mraz NejcKety Emmi Bistrica100
74Horvat BojanNŠ MURA100
75Perger JureNK DRAVA PTUJ100
76Topolovec DejanNŠ Zavrč100
77Leskovar AlešDravinja100
78Janžič MaticNK Malečnik100
79Jerič AljošaVipoll Veržej100
80Prebil AljažNorka GT Jarenina100
81Irgl DavorinNK DRAVA PTUJ100
82Gorečan LukaKety Emmi Bistrica100
83Grandošek NejcNK MB Tabor100
84Dabanovič TineKety Emmi Bistrica100
85Sternad PeterNK MB Tabor100
86Beber NejcNK Malečnik100
87Hrženjak AlenNŠ Zavrč100
88Vrbanić RenatoNŠ Zavrč100
89Krajnc UrošNŠ Zavrč100
90Bračič MaticNK Malečnik100
91Kopjar TeoNŠ Zavrč100
92Šinkec GalNŠ MURA100
93Rataj GalNK Malečnik100
94Godina MatejVipoll Veržej100
95Kalič NickNK MB Tabor100
96Antolin ŽanVipoll Veržej100
97Car KevinNŠ MURA100
98Založnik JanDravinja100
99Horvat LukaNorka GT Jarenina100
100Dedić JasminNK DRAVA PTUJ100
101Virag MatejNŠ MURA100
102Turk MarkoVipoll Veržej101
103Zagoršek MatijaNK DRAVA PTUJ110
104Jurič TimotejNorka GT Jarenina010
105Fanedl AljažNorka GT Jarenina010
106Bele KlemenNK Malečnik010
107Vinter FilipVipoll Veržej010