Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2017/2018 » 2. slovenska mladinska liga - vzhod 2017/18 » Podatki o klubih

Podatki o klubu


Rudar Velenje

Cesta na jezero 7
Kontakt: 03/891 90 13, nogometnasola@nkrudarvelenje.com
Osnovni dres
Majica:Zelena
Hlačke:Črna
Nogavice:Črna
Rezervni dres
Majica:bela
Hlačebela
Nogavicebela
Predstavniki: Borovnik Franjo
Fenko Igor
Mameledžija Fikret
Glavni trener: Anđelković Milan   (Licenca: 11228-UEFA A)
Trenerji: Žohar Urban   (Licenca: 11791-UEFA A)
Fenko Igor   (Licenca: 10454-PRO)
Fizioterapevti: Vauh Vid
Hudobreznik Aleks
Muharemovič Almedin

Vipoll Veržej

Mlinska ulica 23
Kontakt: Kapun Borut, 041 747 492, magdic.dusan@gmail.com
Osnovni dres
Majica:ZELENA
Hlačke:ZELENA
Nogavice:ZELENA
Rezervni dres
Majica:RDEČA
HlačeČRNA
NogaviceRDEČA
Predstavniki: MAGDIČ DUŠAN
PUČKO IGOR
MUNDJAR JANEZ
Glavni trener: Bračko Milivoj   (Licenca: 10725-UEFA A)
Trenerji: Černela Robert   (Licenca: 10027-UEFA B)
Titan Robert   (Licenca: 10155-C)
Fizioterapevti: BOŽIČ DEJAN
MAVRIČ UROŠ

Dravinja

Dobrava pri Konjicah 2
Kontakt: , nd.dravinja@gmail.com
Osnovni dres
Majica:oranžna
Hlačke:črne
Nogavice:oranžne
Rezervni dres
Majica:zelena
Hlačečrne
Nogavicezelene
Predstavniki: Solina Benjamin
Kacbek Martin
Glavni trener: Šnabl Matjaž   (Licenca: 10603-UEFA A)
Trenerji:
Fizioterapevti: Verhovšek Rene


Kety Emmi Bistrica

Partizanska ulica 35
Kontakt: , nkslovenskabistrica@siol.net
Osnovni dres
Majica:RDEČA
Hlačke:RDEČE
Nogavice:RDEČE
Rezervni dres
Majica:BELA
HlačeBELE
NogaviceBELE
Predstavniki: ROZMAN LEOPOLD
Kristovič Miran
Glavni trener: Pek Boštjan   (Licenca: 11014-UEFA A)
Trenerji: Dabanovič Mladen   (Licenca: 10922-UEFA B)
Fizioterapevti: Debeljak Vid
Justinek Mihaela

NK Norka GT Jarenina

Jareninski dol 7a
Kontakt: , nogometni.klub.jarenina@siol.net
Osnovni dres
Majica:zelena
Hlačke:zelena
Nogavice:zelena
Rezervni dres
Majica:Bela
HlačeČrna
NogaviceČrna
Predstavniki: Zagoršak Slavko
Žižek Bojan
Smodej Žan
Glavni trener: Sajko Jani Ivan   (Licenca: 10857-PRO)
Trenerji: Berko Silvo   (Licenca: 10722-UEFA B)
Fizioterapevti: Babšek Alenka
Kurnik Jure
Sajko Jani

NK Šampion

Valvazorjeva ulica 12
Kontakt: , nksampion@gmail.com
Osnovni dres
Majica:Modra
Hlačke:Modra
Nogavice:Modra
Rezervni dres
Majica:Bela
HlačeModra
NogaviceBela
Predstavniki: Zupanc Nataša
Tavčar Sergej
Ratej Sandi
Glavni trener: Marjanovič Marjan   (Licenca: 10531-UEFA A)
Trenerji: Arčan Bojan   (Licenca: 10415-UEFA A)
Fizioterapevti: Pfeifer Tadeja
Pfeifer Tler
Demšar Saša

NK Šmartno 1928

Šmartno ob Paki 117
Kontakt: , sdsmartno@gmail.com
Osnovni dres
Majica:viola
Hlačke:viola
Nogavice:viola
Rezervni dres
Majica:rumena
Hlačetemno modra
Nogavicetemno modra
Predstavniki: Kugonič Anita
Zabukovnik Natalija
Pusovnik Drago
Glavni trener: Oblak Simon   (Licenca: 10552-UEFA A)
Trenerji:
Fizioterapevti: Ločičnik Leon
Trap David
Nežmah Matic

NK MB Tabor

Ruplova ulica 4
Kontakt: 040/660 870, igor@nkmaribortabor.si
Osnovni dres
Majica:Modra
Hlačke:Modra
Nogavice:Modra
Rezervni dres
Majica:Bela
HlačeModra
NogaviceBela
Predstavniki: Šantl Rudi
Žuraj Igor
Weiss Boris
Glavni trener: Koren Simon   (Licenca: 10066-UEFA A)
Trenerji: Cvetič Martin   (Licenca: 10729-C)
Fizioterapevti: Kmetec Robert
Vesenjak Davorin

Drava Ptuj

Čučkova ulica 7
Kontakt: 051/302 270, info@nk-drava.com
Osnovni dres
Majica:modra
Hlačke:modra
Nogavice:modra
Rezervni dres
Majica:bela
Hlačemodra
Nogavicebela
Predstavniki: Krajnc Boštjan
Čeh Nastja
Veselič David
Glavni trener: Kvas Andrej   (Licenca: 12128-UEFA A)
Trenerji: Krajnc Boštjan   (Licenca: 10980-UEFA B)
Fizioterapevti: Goričan Matija
Gajser Klemen
Pincetič Tomislav

NK Brežice 1919

Cesta bratov Milavcev 18
Kontakt: , nkbrezice.1919@gmail.com
Osnovni dres
Majica:oranžno modra
Hlačke:oranžno modra
Nogavice:modre
Rezervni dres
Majica:modra
Hlačemodra
Nogavicemodre
Predstavniki: Brkić Danijel
Hervol Sandi
Mlakar Alojz
Glavni trener: Zanchi Ivo   (Licenca: 12206-UEFA A)
Trenerji: Pobor Albert   (Licenca: 12156-UEFA PRO)
Jelinčič Roko   (Licenca: 10491-UEFA B)
Fizioterapevti: Budič Rok
Orožen Igor