Sklic skupščine MNZ Ptuj, Razpis za priznanja MNZ Ptuj in Razpis za izredne omilitve discilinskih kazni

Na podlagi 22. člena Statuta Medobčinske nogometne zveze Ptuj, predsednik  MNZ Ptuj sklicuje

S K U P Š Č I N O  Medobčinske nogometne zveze Ptuj, ki bo v  prvi polovici meseca marca 2017.

Točen termin Skupščine MNZ PTUJ in dnevni red bo objavljen v predpisanem roku.

MNZ PTUJ OBJAVLJA RAZPIS ZA PRIZNANJA MNZ PTUJ

Klubi lahko predlagajo kandidate v skladu s pravilnikom o priznanjih   in  na ustreznem obrazcu,  ki je v prilogi.

Prosim, da  predloge (opremljene z podatki in obrazložitvijo), pošljete pisno na MNZ Ptuj  (mnz.ptuj@gmail.com) ali po pošti najkasneje do 28. februarja 2017.

IZREDNE OMILITVE DISCIPLINSKIH KAZNI

V skladu z 20. členom Statuta MNZ PTUJ skupščina MNZ PTUJ  odloča tudi o predlogih za izredne omilitve disciplinskih kazni zato lahko klubi posredujejo predloge o izredni omilitvi disciplinskih kazni na MNZ Ptuj najkasneje do 28. Februarja 2017.

Ob tem mora biti izpolnjen pogoj,  da je pretekla več kot polovica izrečene kazni.