Sklepi Izvršnega odbora MNZ Ptuj

1. Izvršni odbor MNZ Ptuj je na svoji 30. korespondenčni seji sprejel odločitev o zaključku  vseh tekmovanj v ligah MNZ Ptuj za TL 2019/20.

Zaradi dejstva, da se situacija v zvezi s koronavirusom ni umirila do mere v kateri bi se  tekmovanja lahko nemoteno nadaljevala, je Izvršni odbor MNZ Ptuj sprejel  odločitev o zaključku vseh tekmovanj v ligah MNZ Ptuj  v tekmovalni sezoni 2019/2020.

Podlaga za odločitev  je bila tudi slediti  sklepom, ki jih je sprejela NZS povezano z zaključkom tekmovanj na amaterski ravni in izvedena anketa med klubi MNZ Ptuj, ki so soglasno predlagali zaključek tekmovanj v TL 2019/20.

2.  O načinu in sestavi lig MNZ Ptuj  za TL 2020/21 bo odločal IO MNZ Ptuj.

Pri odločanju o sestavi lig se bo sledilo usmeritvam in sklepom NZS  / pri sestavi lig NZS.