Vabilo na izobraževalni seminar Trenerjev

Športna zveza Slov.Bistrica in NK Bistrica iz Slov.Bistrice Vas vabita, da se udeležite strokovnega seminarja z okroglo mizo na temo:

»Sodobni pristopi v trenažnih procesih in selekcioniranju igralcev z etiko odnosov«

Srečanje bo potekalo v četrtek, 20.10.2016 v amfiteatru Srednješolskega centra Slov.Bistrica z začetkom ob 18.00h.

Pozdravni nagovor ob otvoritvi srečanja bosta imela g. Bojan  Fajs, presednik športne zveze Slov.Bistrica in mag. Stanko Glažar predsednik MNZ Ptuj.

Predavanja:

18.15 – 18.40h

Smernice načrtovanja treningov nogometne šole NK Maribor po starostnih kategorijah

predavatelj: Marjan Bloudek trener UEFA PRO, vodja nogometne šole NK Maribor

18.40     – 19.05h

Postopek izbora nogometašev za državno nogometno reprezentanco U15 z  analizopričakovanih psiho-fiičnih in tehnično-taktičnih znanj in sposobnosti kandidatov.

predavatelj: Borut Jarc, trener UEFA PRO, član selektorske ekipe NZS

19.05     – 19.30h

Etična načela in pristopi pri vodenju ekipe v tekmovalnem okolju

predavatelj: Marko Trebec, trener UEFA PRO