Sklic skupščine MNZ Ptuj, razpis za priznanja in izredne omilitve disciplinskih kazni

Na podlagi 22. člena Statuta Medobčinske nogometne zveze Ptuj, predsednik MNZ Ptuj  sklicuje  SKUPŠČINO  Medobčinske nogometne zveze Ptuj, ki bo v  zadnji teden v mesecu marcu 2019.

Točen termin Skupščine MNZ PTUJ in dnevni red bo objavljen v predpisanem roku.

MNZ PTUJ OBJAVLJA RAZPIS ZA PRIZNANJA MNZ PTUJ

Klubi lahko predlagajo kandidate v skladu s pravilnikom o priznanjih.

Prosim, da predloge (opremljene s podatki in obrazložitvijo), pošljete pisno na MNZ Ptuj (mnz.ptuj@gmail.com) ali po pošti najkasneje do 08.MARCA.2019.

Obrazec najdete tukaj.

IZREDNE OMILITVE DISCIPLINSKIH KAZNI

V skladu z 20. členom Statuta MNZ PTUJ skupščina MNZ PTUJ  odloča tudi o predlogih za izredne omilitve disciplinskih kazni zato lahko klubi posredujejo predloge o izredni omilitvi disciplinskih kazni na MNZ Ptuj najkasneje do 08. MARCA 2019.

Ob tem mora biti izpolnjen pogoj,  da je pretekla več kot polovica izrečene kazni.