Informacija iz redne letne skupščine MNZ Ptuj

V četrtek 5.4.2018  so se predstavniki klubov MNZ Ptuj zbrali na redni letni skupščini Medobčinske nogometne zveze Ptuj.  Zasedanja skupščine se je udeležilo 32 delegatov iz klubov MNZ Ptuj.

Čez dnevni red skupščine so  bili predstavniki klubov seznanjeni s  pregledom opravljenih aktivnosti delovanja MNZ Ptuj v letu 2017. Predstavljen je bil plan dela za leto 2018, ki zajema tudi številne aktivnosti povezane s praznovanjem 40 letnice delovanja Medobčinske nogometne zveze Ptuj.

Na dnevnem redu so bile tudi izredne omilitve disciplinskih kazni, katere niso bile potrjene s strani delegatov na skupščini.

V zaključku skupščine so bila podeljena priznanja in plakete zaslužnim nogometnim delavcem iz klubov MNZ Ptuj

PRIZNANJE MNZ PTUJ so prejeli:

Jože VIDOVIČ

Boštjan ZEMLJARIČ

Ivo OGRINC

PLAKETO  MNZ PTUJ so prejeli:

Nani Franc MATJAŠIČ

Gorazd ČERNILA