Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2020

Sklic skupščine MNZ Ptuj, predlogi za priznanja in izredne omilitve disciplinskih kazni

Na podlagi 22. člena Statuta Medobčinske nogometne zveze Ptuj, predsednik  MNZ Ptuj sklicuje

S K U P Š Č I N O  Medobčinske nogometne zveze Ptuj, ki bo v  prvi teden v mesecu aprilu 2018.

Točen termin Skupščine MNZ PTUJ in dnevni red bo objavljen v predpisanem roku.

MNZ PTUJ OBJAVLJA RAZPIS ZA PRIZNANJA MNZ PTUJ

Klubi lahko predlagajo kandidate v skladu s pravilnikom o priznanjih   in  na ustreznem obrazcu.

Obrazec za predloge priznanj

Prosim, da predloge (opremljene s podatki in obrazložitvijo), pošljete pisno na MNZ Ptuj (mnz.ptuj@gmail.com) ali po pošti najkasneje do 16.MARCA.2018.

IZREDNE OMILITVE DISCIPLINSKIH KAZNI

V skladu z 20. členom Statuta MNZ PTUJ skupščina MNZ PTUJ odloča tudi o predlogih za izredne omilitve disciplinskih kazni zato lahko klubi posredujejo predloge o izredni omilitvi disciplinskih kazni na MNZ Ptuj najkasneje do 16. MARCA 2018.

Ob tem mora biti izpolnjen pogoj,  da je pretekla več kot polovica izrečene kazni.