Sklic skupščine MNZ Ptuj, predlogi za priznanja in izredne omilitve disciplinskih kazni

Na podlagi 22. člena Statuta Medobčinske nogometne zveze Ptuj, predsednik  MNZ Ptuj sklicuje

S K U P Š Č I N O  Medobčinske nogometne zveze Ptuj, ki bo v  prvi teden v mesecu aprilu 2018.

Točen termin Skupščine MNZ PTUJ in dnevni red bo objavljen v predpisanem roku.

MNZ PTUJ OBJAVLJA RAZPIS ZA PRIZNANJA MNZ PTUJ

Klubi lahko predlagajo kandidate v skladu s pravilnikom o priznanjih   in  na ustreznem obrazcu.

Obrazec za predloge priznanj

Prosim, da predloge (opremljene s podatki in obrazložitvijo), pošljete pisno na MNZ Ptuj (mnz.ptuj@gmail.com) ali po pošti najkasneje do 16.MARCA.2018.

IZREDNE OMILITVE DISCIPLINSKIH KAZNI

V skladu z 20. členom Statuta MNZ PTUJ skupščina MNZ PTUJ odloča tudi o predlogih za izredne omilitve disciplinskih kazni zato lahko klubi posredujejo predloge o izredni omilitvi disciplinskih kazni na MNZ Ptuj najkasneje do 16. MARCA 2018.

Ob tem mora biti izpolnjen pogoj,  da je pretekla več kot polovica izrečene kazni.