Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

PRIJAVA EKIP V LIGE MNZ PTUJ v TL 2017/18

Prijava ekip v  lige MNZ Ptuj za TL  2017/2018 poteka izključno  v Programu REGISTA. Prijava ekip traja od 20.06.2017 do 05.07.2017.

V programu Regista bosta odprti dve fazi za prijavo oz. spremembo podatkov.

- PRIJAVA V TEKMOVANJE     od 20.6.2017 do 05.07.2017  - PRIJAVA EKIP + vnos osnovnih podatkov

- PODATKI ZA TEKMOVANJE  od 06.07.2017 do 15.06.2018  - namenjena spremembi in dopolnitvi podatkov o ekipah.

RAZPIS TEKMOVANJ - TL 2017/18 tukaj

SESTAVA ČLANSKIH LIG MNZ PTUJ TL 2017/18 tukaj

IZVLEČKI IZ PROPOZICIJ ZA PRIJAVO EKIP tukaj

Rezultati povratnih tekem 2. kroga kvalifikacij za 2.SKL/SML-Vzhod

 

kadeti
NK Miklavž - NK Šmartno 1928    1 : 1

Zapisnik tukaj

mladina
NK Miklavž - NK Šmartno 1928    1 : 2 

Zapisnik tukaj

Festival mlajših dečkov U-13

V SOBOTO, 17. 6. 2017 ob 9.30  bo na Brdu pri Kranju v Nacionalnem nogometnem centru NZS (igrišče z naravno travo) Festival NZS mlajših dečkov U 13. Pomerile se bodo ekipe MNZ Kopra, Gorenjske in Ptuja.

Program na Brdu:

9.30 zbor igralcev in vodstva reprezentanc

10.45 MNZ Koper : MNZ Ptuj

 12.00 MNZ Gorenjska   :  MNZ Ptuj

 

Odhod z avtobusom:

- ob 6.45 pred Mestnim stadionom na Ptuju,

- ob 7.00 pred stadionom Aluminija v Kidričevem,

- ob 7.30 pred nakupovalnim centrom v Slovenski Bistrici.

 

Prosimo starše in klube, da poskrbijo za prevoz igralcev do zbornega mesta!

Vodstva klubov in trenerji,  so dolžni igralce, s seznama, napotiti na festival.  Morebitno opravičeno odsotnost  je potrebno  takoj sporočiti  Dragu Prelogu 031 322 906.

                 

Igralci za festival:            

                                 

1.            Bregant Gaj        NK Aluminij

2.            Javernik Nik        NK Aluminij

3.            Jenšac Lan           NK Aluminij

4.            Milič Nino           NK Aluminij

5.            Mlakar Taras      NK Aluminij

6.            Stojkovič Marko               NK Aluminij

7.            Fridrih Primož    NK Bistrica

8.            Hren Nik              NK Bistrica

9.            Justinek Domen               NK Bistrica

10.          Rahle Klemen    NK Bistrica

11.          Štefanič Martin NK Bistrica

12.          Pesek Nejc         NK Aluminij

13.          Mlakar Klemen NK Drava

14.          Anžel Anže         NK Zavrč

15.          Kelc Vnuk Rok   NK Zavrč

16.          Rep Benjamin    NK Zavrč

17.          Ferčec Anej        NK Aluminij

18.          Cvetko Aleš        ŠD Hajdina

                                                                                                                           

Vodstvo: Drago Prelog, – trener,  Luka Lenartič – ekonom

 

                                                                                          Koordinator RC MNZ Ptuj Marjan Lenartič

                                                                                             

 

Delegiranje povratnih tekem 2. kroga kvalifikacij za 2.SKL/SML-Vzhod

 

Kvalifikacije za 2.SKL vzhod 2017/2018   4. krog 

4.6.2017               16:00     NK MIKLAVŽ      NK Šmartno 1928             Miklavž

Kvalifikacije za 2.SML vzhod 2017/2018  4 krog  

14.6.2017            18:00     NK MIKLAVŽ      NK Šmartno 1928             Miklavž

 

Rezultati prvih tekem 2. kroga kvalifikacij za 2.SKL/SML-Vzhod

 

Rezultat - Kadetska tekma
NK Šmartno 1928 - NK Miklavž  1 : 3

Zapisnik tukaj


Rezultat - Mladinska tekma

NK Šmartno 1928 - NK Miklavž  2 : 0

 Zapisnik tukaj

 


Povratni tekmi 2.SKL/SML bosta v sredo 14.06.2017 ob 16.00/18.00 uri v Miklavžu na Dravskem polju.
 

Arhiv novic