Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovalni koledar lig MNZ Ptuj -Pomlad 2019

 Izvršni odbor MNZ Ptuj je na svoji 16. redni seji IO MNZ Ptuj sprejel tekmovalni koledar za lige MNZ Ptuj za Pomlad 2019.

Tekmovalni koledar Pomlad 2019 najdete tukaj

Razporedi turnirjev RIN 2. faza

 

Razporede turnirjev U-9 2. faze RIN najdete tukaj

Razporede turnirjev U-11 2. faze RIN najdete tukaj 

Razpis strokovno izpopolnjevalnega seminarja za nogometne trenerje B in C

DNT Ptuj razpisuje seminar za nogometne trenerje na območju MNZ Ptuj, ki bo na

Ptuju v soboto, 16. 02. 2019 ob 7.30 uri, v Šolskem centru Ptuj (dvorana za odrom),

Volkmerjeva cesta 19, Ptuj; vhod med telovadnico in centralno zgradbo.

Razpis v celoti najdete tukaj

 

Rezultati tekem v ligi malega nogometa člani in veterani

SOBOTA 19.01.2019

 

Člani 10. krog

FC Virtuozi  Destrnik       :         EHM Team                    4 : 3        

RC Trcko                          :        SETO Hajdina                13 : 2    

ŠD Rim                             :        ŠD Trniče                       3 : 2     

Team BB                           :        ŠD Draženci                  4 : 0     

Poetovio Plindom 0807300 :      ŠD Selan                       2 : 3      

ŠD Ptujska Gora               :         KMN Draženci               5 : 8   

 

Veterani   3. krog

Markovci                         :          KMN Vitomarci               1 : 8 

Borovci                           :          Ormož                            1 : 2

 Slomaster                     :           Club 13                          3 : 2

 

Veterani   4. krog

KMN Vitomarci              :            Club 13                          5 : 3

 

NEDELJA 20.01.2019

 Člani 11. krog

ŠD Trniče              :    Poetovio Plindom 0807300       7 : 12            

EHM Team               :         Team BB                           0 : 4  

KMN Draženci          :         FC Virtuozi  Destrnik          0 : 5 bb           

ŠD Draženci            :         RC Trcko                          5 : 5   

ŠD Selan                :         ŠD Ptujska Gora               7 : 0              

SETO Hajdina         :         ŠD Rim                            2 : 6

 

 

Veterani   4. krog

Ormož              :   Slomaster                            1 : 1

Markovci           :   Borovci                               0 : 5 bb

Razpored tekem 8 in 9. kroga v ligi malega nogometa

Športna dvorana CENTER na Ptuju

SOBOTA 12.01.2019

8. krog

ŠD Ptujska Gora               :              ŠD Draženci      0 : 8

SETO Hajdina                     :              ŠD Selan        4 : 9

RC Trcko                            :              ŠD Trniče     7 : 2

ŠD Rim                               :         KMN Draženci    3 : 1

Poetovio Plindom 0807300    :         EHM Team        4 : 2

FC Virtuozi  Destrnik       :              Team BB           2 : 5

 

NEDELJA 13.01.2019

9. krog

Team BB                  :        RC Trcko                            4 : 6

 ŠD Draženci              :       FC Virtuozi  Destrnik            2 : 13

 KMN Draženci           :        Poetovio Plindom 0807300   2 : 2

EHM Team                 :       ŠD Ptujska Gora                   4 : 0

 ŠD Selan                  :       ŠD Rim                                0 : 2

 ŠD Trniče                 :       SETO Hajdina                       9 : 2

 
Arhiv novic